Websiteme Trafik Gelmiyor?

Ziyaretçi sayım çok düşük. Google da trafiğim çok düşük olduğu için yukarı çıkamıyorum.

trafiksiz_websitesi

Websitenizin durumu resimdeki gibi ise doğru sayfadasınız. Googledailkon SEO uzmanları sitenize gerekli trafiği getirmek ve yeterli hiti kazandırmak için size eşşiz paketler öneriyor.

trafik_satin_al

Googledailkon ekibi  48 saat içinde sitenize

10.000 

25.000 

50.000 

100.000

ziyaret getirebilecek paketleri satin alabilme imkani sunuyor. Nasil olacak? Nasil Trafik satın alacağım? Kaç günde siteme trafik gelecek? Gelen trafiği sitemin konusuna göre ve kendi hedeflerime göre seçebilir miyim?  Bana kaç TL ye mal olacak? İşte kafanızdaki TRAFİK SATIN AL bölümümüz ile ilgili tüm sorularınızın cevapları aşağıda.

 

Evet sitenizin trafiği düşük ve Google da sıralamanızı korumak hatta yükseltmek için yapmanız gereken websitenize gelen sayfama_click_istiyorumziyaretçi sayısını arttırmak yani  Alexa trafik değerinizi yükseltmek. Bunun için bolca click almanız binlerce ziyaretçiyi web sitenize getirmeniz gerekiyor. İşte bu noktada Googledailkon ekibi yadımınıza kosuyor. 9 yıllık internet tecrübesi ve binlerce trafiği yüksek websiteleri ile işbirliği içinde olan Websites Online Limited ile isterseniz sadece click olarak, isterseniz hedef konularda seçilmiş yoğun trafiği sitenizden geçiriyoruz.

Googledailkon Trafik satın al paketindeki trafik nereden geliyor?

%90 trafik Amerika - Avrupa ve Kanada üzerindenulkelere_gore_trafik

%10 trafik Diğer Ülkelerden.

Bu trafik Nasıl Yaratılıyor?

1- Pop-up reklamlar (kullanıcıların sayfalar ya da siteler arasında geçiş yaparken karşısına çıkan tam sayfa reklamlardır.)

2- Pop-up altlarındaki reklam bölümlerinden. 3- Sayfa çıkışlarındaki Pop-up pencerelerinden

4- Trafik değişim programlarından.

 

Trafik satın al paketinin en can alıcı sorusu "bu trafikten satıs yapabilir miyim" sorusu olduğunu düşünüyoruz. Maalesef Googledailkon ekibi olarak böyle bir garantimiz yok, sitenize ziyarete gelen insanlar için bir reklamsınız bu reklam ile ilgilenip almak isteyen olabilir de olmayabilirde. Bunun garantisini vermiyoruz. Verdiğimiz garanti satın aldığınız kadar trafiğin sitenize ulaşması ve bunu da webstats gibi trafğinizi gösteren programlardan yada Alexa trafik sıralamasi sorgusu yapan Alexa'nın kendi sitesinden yada bu değeri göstren web araçlarının oldugu diğer sitelerden görebilirsiniz. Ayrıca Googledailkon Trafik Artışından Sorumlu birimimiz size düzenli email göndererek ne kadar trafiğin sitenize aktarıldığından sizi haberdar edecektir.

Alexa Trafik Sıralaması http://www.alexa.com/search?q=

 

2 ayrı grup Trafik satın al paketimiz mevcuttur. Lütfen istediğiniz paketi seçerek devam ediniz.

1- GENEL CLİCK TRAFİK KAMPANYASI

2- HEDEFLİ CLİCK TRAFİK KAMPANYASI

 

Detaylı görüşmek için SEO Forum bölümüne üye olup konu hakkında uzmanlarımıza soru sorabilirsiniz.