Google da 48 saat içinde garantili reklam yayini. Google sponsor link paketi. GoogledaİlkOn uzman ekibi web sitenizi istediğiniz kelimelerde 48 saat içinde Google da ilk sayfaya çıkartıyor. 48 saat içinde Google da ilk sayfada değilsenız PARANIZI İADE ediyoruz.

 

 

Eğer sizde yukardaki Google arama sonuçlarında reklam vermek istiyorsanız GoogledaİlkOn Sponsor Linkler (PPC) Programı en doğru seçiminiz olacaktır.  Bu pakette sadece sponsor linklerde reklam vermekle kalmayacak, paketimize dahil olan sayfa optimizasyonu ile de organic sonuclarda da listelenme şansına sahip olacaksınız.

 

GOOGLE SPONSOR LİNKLERİ (PPC)    Google sponsor link

48 saat içinde Google da ilk sayfada olma garantisi.

Websitenizde yapacağımız eniyileme değişiklikleri iki ayrı guruptadır.

Sizin Websitenizde Yapacağımız Değişiklikler:

 • Tek sayfa (Anasayfa): Ana sayfanızda optimizasyon  yöntemleri ve gerekli yazılım kodları kullanarak sayfanızın başlıkları, anahtar kelimeleri arama motorlarının sizi en hızlı şekilde bulup listeleyebileceği gibi düzenlenecektir.

 • Ana sayfanızın içeriğindeki değişiklikler: Bu bölümde sayfanızda sizin bilgilerinizi gerek yazılım kodu gerekse anlatım kısımlarında arama motorlarının en iyi şekilde bulup listeleyebileceği gibi düzenlenecektir.

 • Robots. Txt dosyasının eklenmesi: Arama motorlarının sayfaları gezen yazılım robotlarının anlayacağı şekilde sizin websayfanızın ve sitenizin tanımını içeren kodlardan olusan dosyanın yaratılması.

 • Sitemap eklemesı: Arama motorlarının sayfaları gezen robotları için tüm sitenizin içeriğini ve sayfalarını arama motorlarına tanımlayan site haritasının yazılımsal olarak sitenize eklenmesi.

 • Sitenizde kullanılması gereken anahtar kelimelerin analizi ve araştırılması.

Genel olarak internette sizin siteniz için yapılması gereken değişiklikler:

 • Anahtar kelime analizi.

 • Rakiplerinizin anahtar kelimelerinin analizi.

 • Sponsor Lınk programınızın hazılanması.

 • Günlük reklam bütçenizin ayarlanması.

 • İstediğiniz anda kelime ve reklam içeriği değişikliği.

 • Sadece birisi reklamıza bastığı zaman ödeme yapılacaktır. Reklamınızın Google da ilk sayfa da görünüyor olması ile herhangi bir reklam ücreti ödemeyeceksiniz.

 • İsterseniz şehirlere göre reklam yayınlanma seçeneği.

Her müşterimizin öncelikli 5, ikincil olarak 10 adet anahtar kelime seçme hakkı vardır.

 NOT:

logo googleUzman ekibimiz Sponsor Link paketinin tüm hazırlıklarını 24 SAAT  içersinde bitirmekte ve 48 saat içinde reklamınız Google sponsor linklerde yayınlamaktadır.

Add to chart / Sepetime ekle tuşuna bastıktan sonra seçimizin bittiğinde Google cehkout ile satın alma bölümündeki detayları doldurabilirsiniz. Yardım için satıs@googldeilkon.com  email atabilirsiniz.

 

Ekonomik Bütçe Sürekli Reklam
£40 1 defalık optimizasyon ücreti
£59.99 Aylık Ödeme

 

£40 1 defalık optimizasyon ücreti
£99 Aylık Ödeme

 


SATIN AL TUŞUNA BASTIKTAN SONRA SAĞ ÜST KOŞEDEN LÜTFEN DİL SEÇENEĞİNİ TÜRKÇE YAPINIZ.

Sponsor Link

 

ÖDEMEYİ YAPTIKTAN SONRA FORMU DOLDURUP DETAYLARINIZI BİZE YOLLAMAYI UNUTMAYINIZ.