Google da 48 saat içinde garantili reklam yayini. Google sponsor link paketi. GoogledaİlkOn uzman ekibi web sitenizi istediğiniz kelimelerde 48 saat içinde Google da ilk sayfaya çıkartıyor. 48 saat içinde Google da ilk sayfada değilsenız PARANIZI İADE ediyoruz.

 

 

Eğer sizde yukardaki Google arama sonuçlarında reklam vermek istiyorsanız GoogledaİlkOn Sponsor Linkler (PPC) Programı en doğru seçiminiz olacaktır.  Bu pakette sadece sponsor linklerde reklam vermekle kalmayacak, paketimize dahil olan sayfa optimizasyonu ile de organic sonuclarda da listelenme şansına sahip olacaksınız.

 

GOOGLE SPONSOR LİNKLERİ (PPC)   
Google sponsor link

48 saat içinde Google da ilk sayfada olma garantisi.

Websitenizde yapacağımız eniyileme değişiklikleri iki ayrı guruptadır.

Sizin Websitenizde Yapacağımız Değişiklikler:

 • Tek sayfa (Anasayfa): Ana sayfanızda optimizasyon  yöntemleri ve gerekli yazılım kodları kullanarak sayfanızın başlıkları, anahtar kelimeleri arama motorlarının sizi en hızlı şekilde bulup listeleyebileceği gibi düzenlenecektir.

 • Ana sayfanızın içeriğindeki değişiklikler: Bu bölümde sayfanızda sizin bilgilerinizi gerek yazılım kodu gerekse anlatım kısımlarında arama motorlarının en iyi şekilde bulup listeleyebileceği gibi düzenlenecektir.

 • Robots. Txt dosyasının eklenmesi: Arama motorlarının sayfaları gezen yazılım robotlarının anlayacağı şekilde sizin websayfanızın ve sitenizin tanımını içeren kodlardan olusan dosyanın yaratılması.

 • Sitemap eklemesı: Arama motorlarının sayfaları gezen robotları için tüm sitenizin içeriğini ve sayfalarını arama motorlarına tanımlayan site haritasının yazılımsal olarak sitenize eklenmesi.

 • Sitenizde kullanılması gereken anahtar kelimelerin analizi ve araştırılması.

Genel olarak internette sizin siteniz için yapılması gereken değişiklikler:

 • Anahtar kelime analizi.

 • Rakiplerinizin anahtar kelimelerinin analizi.

 • Sponsor Link programınızın hazılanması.

 • Günlük reklam bütçenizin ayarlanması.

 • İstediğiniz anda kelime ve reklam içeriği değişikliği.

 • Sadece birisi reklamıza bastığı zaman ödeme yapılacaktır. Reklamınızın Google da ilk sayfa da görünüyor olması ile herhangi bir reklam ücreti ödemeyeceksiniz.

 • İsterseniz şehirlere göre reklam yayınlanma seçeneği.

Her müşterimizin öncelikli 5, ikincil olarak 10 adet anahtar kelime seçme hakkı vardır.

 NOT:

logo googleUzman ekibimiz Sponsor Link paketinin tüm hazırlıklarını 24 SAAT  içersinde bitirmekte ve 48 saat içinde reklamınız Google sponsor linklerde yayınlamaktadır.

Ekonomik Bütçe Sürekli Reklam
£40 1 defalık optimizasyon ücreti
£59.99 Aylık Ödeme

 

£40 1 defalık optimizasyon ücreti
£99 Aylık Ödeme

 


Sponsor Link


20 AÇIK DİZİNE KAYIT £9.99

20 ACIK DIZINE KAYIT £9.99

Açık dizinlere kayıt arama motorlarına kayıt kadar onemli. Açık dizinler websitenize trafığin akmasına ve sizin arama sonuçlarında Google va Yahoo gıbı arama motorlarında ilk sayfalarda listelenmenize yardımcı olmaktadırlar

 

 

 

20 AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT  £9.99

İnternette iyi bilinen dizinlere kayıt olmak çok önemlidir. GoogledaİlkOn uzman ekibi sizi 20 tane açık dizine otomaik olarak değil, tek tek manuel olarak kayıt etmektedir. Çünkü insanlar tarafından kontrol edildiği için oldukça güvenilir olarak görüldüklerinden birçok insan açık dizinleri kullanmaktadır. Ayrıca bunlara kayıt olmak arama motorlarının robatlarının sitenizi bulmasını kolaylaştırır. Kayıt yaptığımız tüm açık dizinler Google PR 4 ve üzeridir. Uzmanlarımız kayıt işlemlerinş 2 iş günü içinde bitirmektedir. Açık dizinleri sayfalarını yenileme sürelerine göre listelenmeniz 2 ile 8 hafta arasındadır. Kayıt işleminden sonra detaylı rapor ve kayıt edilen açık dizinlerin listesı size email ile gönderilecektir.

 

50 AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT  £29.99

İnternette iyi bilinen dizinlere kayıt olmak çok önemlidir. GoogledaİlkOn uzman ekibi sizi 50 tane açık dizine otomaik olarak değil, tek tek manuel olarak kayıt etmektedir. Çünkü insanlar tarafından kontrol edildiği için oldukça güvenilir olarak görüldüklerinden birçok insan açık dizinleri kullanmaktadır. Ayrıca bunlara kayıt olmak arama motorlarının robatlarının sitenizi bulmasını kolaylaştırır. Kayıt yaptığımız tüm açık dizinler Google PR 4 ve üzeridir. Uzmanlarımız kayıt işlemlerinş 4 iş günü içinde bitirmektedir. Açık dizinleri sayfalarını yenileme sürelerine göre listelenmeniz 2 ile 8 hafta arasındadır. Kayıt işleminden sonra detaylı rapor ve kayıt edilen açık dizinlerin listesı size email ile gönderilecektir.

 

100 AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT  £39.99

İnternette iyi bilinen dizinlere kayıt olmak çok önemlidir. GoogledaİlkOn uzman ekibi sizi 100 tane açık dizine otomaik olarak değil, tek tek manuel olarak kayıt etmektedir. Çünkü insanlar tarafından kontrol edildiği için oldukça güvenilir olarak görüldüklerinden birçok insan açık dizinleri kullanmaktadır. Ayrıca bunlara kayıt olmak arama motorlarının robatlarının sitenizi bulmasını kolaylaştırır. Kayıt yaptığımız tüm açık dizinler Google PR 4 ve üzeridir. Uzmanlarımız kayıt işlemlerinş 10 iş günü içinde bitirmektedir. Açık dizinleri sayfalarını yenileme sürelerine göre listelenmeniz 2 ile 8 hafta arasındadır. Kayıt işleminden sonra detaylı rapor ve kayıt edilen açık dizinlerin listesı size email ile gönderilecektir.

 

AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT

20 AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT £19.99

50 AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT £29.99

100 AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT £39.99

Bütün paketlerimizde ÜCRETSİZ olarak meta tag, tanımlama ve anahtar kelime düzenlenme hizmeti yapılmaktadır.

 
Acik Dizinlere Kayit
 

 

100 ARAMA MOTORUNA KAYIT £9.99

100 ARAMA MOTORUNA KAYIT £9.99

24 Saat içinde sizi 100 büyük arama motoruna kayıt ediyor ve tüm kayıt raporlarını size email ile yolluyoruz. Kayıt ettiğimiz Başlıca arama motorları  Google - Yahoo - MSN - AOL - Altavista ... vs

 

Arama motorlarına kayıt websitenizin listelenmesine ve aranan anahtar  kelimelerde websitenizin bulunmasına yardım edecektir.

GoggladaİlkOn Arama motorları servisi sizi otomatik olarak 100 büyük arama motoruna kayıt edecektir. En iyi listelenme sonucu için bu işlemin her ay yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde arama motorları kayıtlarında yenilik yaptıklarında sizin websitenizi kayıtlarından çıkartabilmektedirler.

1 Aylık Kayıt  £9.99

3 Aylık Kayıt £19.99 (her ay 1 kez. toplam 3 kez)

6 Aylık Kayıt £39.99 ((her ay 1 kez. toplam 6 kez)

12 Aylık Kayıt £59.99 ((her ay 1 kez. toplam 12 kez)

Bütün paketlerimizde ÜCRETSİZ olarak meta tag, tanımlama ve anahtar kelime düzenlenme hizmeti yapılmaktadır.

Arama Motorlarina Kayit