İnternet Dizini kaynaklarımıza websitenizi listeleyin.

Servisimiz Ücretsizdir. Açık Dizin, insanlar tarafından sınıflandırılmış Web içeriğini barındıran en geniş kapsamlı veritabanıdır.

 

LINK ORTAKLARIMIZ

Rehberimizin aşağıda listelenen dizinlerine websitenizi ekleyebilirsiniz. Link eklemek websitenize gelen trafiği arttıracağı gibi kalitesi yüksek sitelerin linklenmeleri google icin websitelerini değerlendirmekte kullandığı  rank sistemi içinde cok faydalı olacaktır.

Yetişkinlere Yönelik İçerik. Yetişkinlere yönelik, pornografi ve cinsellik içeren siteleri açık dizinimize eklemek yasaktır.

Dizin listemiz:

Alışveriş, Basın ve yayın, bilgisayar, bilim, çocuklar ve gençler, eğlence ve yaşam, ekonomi ve iş dünyası, kaynaklar, kültür ve sanat, oyunlar, sağlık, toplum

Açık dizine websitemi nasıl önereceğim:

1). Açık dizinimizde websitenizin linkinin yayınlanabilmesi icin zorunlu koşul ilk olarak googledailkon.com ait linkin sizin web serverınıza yüklemenmesidir.


2).Linki websitenize yüklemek için aşağıdaki html kodu seçip kopyalayınızi daha sonra kendi sitenizdeki sayfaya yapıştırıp bize linki eklediğini sayfanın adresini formu doldurarak belirtiniz.Yukarıda yazılı kodumuz sayfanıza eklendiğinde aşağıdaki gibi görünecektir.

ARAMA MOTORLARI OPTIMIZASYONU, SEO UZMANI

Googledailk sitemize ait HTML kodu formu gondermeden sitenize eklemeyi unutmayiniz !

UNUTMAYIN BIZIM SITEMIZI  KENDI SAYFALARINIZA EKLEMEDEN SIZE LINK VERILMEYECEKTIR.


Sitenize ait bir HTML kod varsa alt kutuya kodu ekleyip, formu bize yollamaniz  yeterli olacaktir.
 • Eklediginiz linkimizin adresi
  Verilen kod ile sitemizi eklemis oldugunuz sayfanin  adresini yaziniz
  Firma ismi
  İsmizin
  Website adresiniz URL
  Website Anahtar  kelimeleriniz
  E-mail

Sitenize ait bir HTML kod varsa sadece kodu eklemeniz yeterli olacaktir.