HEDEFLİ CLİCK TRAFFİK KAMPANYASI

Hedefli click trafik kampanyası sitenizin konusuna ve içeriğine uygun ziyaretçileri sitenize yönlendirmek için planlanmış bir programdır.Burada en önemli soru tabiki "Bu trafiği sitemizin konusuna göre nasıl yönlendirebilirsiniz?"

Çünkü genel click trafik kampanyasında siteye ulaşan trafik reklam ve pop up pencerelerinden gelen ve çok yaygın kullanılan bir sistem bunu anlamak kolay ama hedefli trafiğin sırrı ne, nasıl olabilir? Evet hedefli click trafik kampanyasında Googledailkon  ekibi ve ortakları 2 ayrı yöntem

websitenize_hizli_trafik

uygulamaktadır. 1- Hergün müşterisi olan, trafiği olan alan adları satın almaktadır. Bu websitelerinin önceki sahipleri yarattıkları websitesinin tüm zorlu aşamaları ile uğrasmış sitelerini arama motorlarına indexletmiş ve kendi konularında sürekli bir trafik sahibi olmus siteler. Bizim yaptığımız bu sitelere gelen trafiği konusu uygun olan seçtiğimiz sizlere ait olan sitelere yönlendirmek. 2- Arama motorlarının yürüttürdükleri yönlendirilebilen trafik kampanyalarına sponsor olarak buradan sizlere trafik yönlendirtiyoruz.

İşte size bir örnek;

Altavista aama motoru, pek çok kategorisi olan ve ziyaretçi trafiği yüksek bir arama motoru. Altavista sitesinde forum arayan yada evden internette para kazanmak için kaynak arayanları örnek alalım. Altavista arama motoru robotları kendi veri bankalarında olan aranan kelime ile ilgili hedefli trafik kampanyasına katılmış olan site adreslerine bakıp, hangisi için en cok trafiğe ihtiyaç olduğunu tesbit edip arama sonucunu sizin sitenize yönlendirmektedir.

Hedefli click trafik kampanyasında dahil olan ülkeler:

Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, Norveç, Portekiz, Romanya, Türkiye

Hedefli click trafik kampanyası, 48 saat içinde başlar, Kampanya başlamadan uzmanımız sitenizi ziyaret ederek size en uygun trafik yönlendirmesini tesbit eder ve ardından ziyaretçiler sitenize gelmeye başlar. Email veya Gazete ilanları gibi hem pahalı, hemde işe yaramayan reklamlara para harcamaktan vazgeçmenizin zamanı geldi. Kampanyamızla satışlarınızı arttırabilir, sitenizin konusuna uygun ziyaretçileri sayfalarınızda ağırlayabilirsiniz.

10.000 trafik click 149TL

20.000 trafik click 299TL

Genel Click Trafik Kampanyasi
 

Trafiğinizdeki artışı Alexa Web araçlarından veya server kontrol panelinde ücretsiz gelen webstats tarzı bir programdan takip edebilebilir. Ayrıca Googledailkon Trafik Artışından Sorumlu birimimiz size düzenli email göndererek ne kadar trafiğin sitenize aktarıldığından sizi haberdar edecektir.

trafigi_yukselen_websitesi_tablosu

Googledailkon trafik satın al paketindeki yukardaki tablo gibi bir trafik artışı artık hayal olmaktan çıkıyor. Websiteniz aktif ziyaret edilen hareketli bir websitesi olarak Google da yukarılara doğru tırmanmaya başlıyor.

 

Websitenizde Satış garantisi vermiyoruz. Sadece konunuzla ilgili trafik garantisi veriyoruz. Sitenizde İngilizce dil seçeneği, ürün satışı ve uluslar arası gönderim olduğunu belirten ibareler olursa cok daha yüksek bir başarı edinileceğini Lütfen Unutmayın. Yetişkinler için hazırlanan websiteleri için bu paketlerden yararlanmak istiyorsanız satis@googledailkon.com adresine email atarak konu hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyatları isteyebilirsiniz.

Detaylı görüşmek için SEO Forum bölümüne üye olup konu hakkında uzmanlarımıza soru sorabilirsiniz.