İşte size İngiltere ve Türkiyedeki 3 ayrı müşterimizden  örnekler,İngiltereden ilk SEO çalışması yapılan örnek Pefect Posture Londrada ortapedik ürünler satan bir müşterimiz. Websitesine uygulanacak SEO hizmeti için bize başvurduğu dönemde ne Google ne de Yahoo da hiç bir arama sonucunda listelenmemekteydi. Işte anahtar kelimelere ortalama 3 haftadan sonra aldığımız sonuçlar

SEO_hizmeti_posture_support

Müşterimizle yaptığımız antlaşma gereği istemiş olduğu anahtar kelimeler 'posture support'  'posture brace' 'back posture support' 'posture support brace' ve 'posture back supports'  Bu kelimelerin üzerine clicklerseniz sizde ingiltere googledaki sonuçları görebilirsiniz. Hedeflenen bütün kelimelerde ilk sayfaya taşınan müşterimiz yazdıklarımız dışında 23 ayrı anahtar kelimede daha 1. ve 2. sayfalara çıkmış ayrıca sadece İngiltere Google değil, Amerika, Fransa, İspanya, Tayvan, Çin gibi birçok uluslar arası Google sonuçlarında ilk sayfalarda yer alarak satışlarını %60 yükseltmiştir.


Bir diğer Müşterimiz Plus Crates Ltd. yine ingiltereden ev ve ofis taşımacılığında çok yaygın olarak kullanılan plastik kutuları kiralayan bir nakliye şirketi. Websitesine uygulanacak SEO hizmeti için bize başvurduğu dönemde bizim yıllık ücretimizden daha yüksek bir bedel ödeyerek Amerikada başka bir SEO firması ile anlasma yapmış. 6 ayın sonunda kendi ismi hariç başka hiç bir kelimede Google veya  baska bir arama motorunda ilk sayfalara gelememiş. Googledailkon ekibi SEO çalışmasını başlattıktan 5 hafta sonra alınan sonuçlar ve müşterimizin kendi seçtiği, Googleda ilk sayfada çıkmasını istediği anahtar kelimeler  aşağıdadır.

SEO_uzmani_commercial_crate

'crate hire for home'  'house moving crate hire' 'crates hire' 'crate rent' ve 'rent crate'   'domestic crate hire' 'commercial crate' Bu kelimelerin üzerine clicklerseniz sizde ingiltere googledaki sonuçları görebilirsiniz. Hedeflenen bütün kelimelerde ilk sayfaya taşınan müşterimiz yazdıklarımız dışında 18 ayrı anahtar kelimede daha 1. ve 2. sayfalara çıkmış ayrıca sadece ingiltere Google değil, Amerika, İrlanda, Kanada, Yeni Zelanda, Avustralya gibi uluslar arası Google sonuçlarında ilk sayfalarda yer alarak Googledailkon ekibi ile mutlu sona ulaşmıştır.


Türkiyedeki pek çok müşterimizde bizimle ilk sayfalarda olmanın mutluluğunu yaşadılar. Gizlilik ilkesinden dolayı rızasını aldığımız bir müşterimizi ve anahtar kelimelerini yayınlıyoruz. Artstil Ambalaj İstanbul ikitelli bölgesinde Silindir karton kutu üretimi yapan bir ambalaj üreticisi. Websitesine uygulanacak SEO hizmeti için bize başvurduğu dönemde henüz hiç SEO çalışması yapılmamış, kendi bilgisi ve imkanları ile 3 yıldır sektüründe çalışmaktaydı.  www.artstilambalaj.com ve www.silindirikkutu.com  Firmaya ait 2 ayrı websitesi ile Googledailkon müşteri portföyüne katıldı. Googledailkon ekibi SEO çalışmasını başlattıktan 4 hafta sonra alınan sonuçlar  aşağıdadır.

seo_hizmeti_silindir_karton_kutu

 

'silindir kutu'  'silindir kutular' 'karton silindir kutu' 'metal kutu imalat'  'postüp' 'postüp kutu' 'silindir kutu imalatı' diğer websitesi ise 'yuvarlak kutu'  'kutu üretimi' 'silindir kutu üretimi' 'hediyelik kutu imalatı' 'parfüm kutusu imalatı' 'yuvarlak kutu' Bu kelimelerin üzerine clicklerseniz sizde Türkiye Googledaki sonuçları görebilirsiniz. Ortalama her iki sitede ayrı ayrı 13 anahtar kelimede daha  uygulanan etik SEO çalışması ile internet üzerinden sipariş alıp işletmesine yeni kazançlar sağlamaktadır.

Evet sizde Googledailkon 'Mutlu Müşteriler' kervanına katılmak istiyorsanız Ücretsiz Web analizi isteyip siteniz hakkındaki ayrıntıları uzmanlarmızdan alabilirsiniz.