GENEL CLİCK TRAFİK KAMPANYASI websitenize_hizli_trafik

48 saat içinde trafik sitenize  yönlenmeye başlıyacaktır. En  önemli husus Googledailkon  trafik satın al şartlarına uygun  davranılmasıdır. Paketi satın  alan websitesinde pop up  olarak  açılan pencerede  reklam olmaması  gerekmektedir.Pop up  reklamlar, ses, müzik ve girişi  engelleyen farklı programlar  aktif edilmesini isteyen  pencereler açılmamalıdır.  Trafik kampanyamız genellikle  satın alındıktan 24 saat sonra  başlar. Satın al linkine basmış  olmanız Googledailkon trafik  satın al şartlarını kabul etmiş  ve  şartlara uygun websitesi için paketi satın aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız.

 

10.000 trafik click 89TL

25.000 trafik click 149TL

50.000 trafik click 225TL

100.000 trafik click 399TL

Genel Click Trafik Kampanyasi
 

Trafiğinizdeki artışı Alexa Web araçlarından veya server kontrol panelinde ücretsiz gelen webstats tarzı bir programdan takip edebilebilir. Ayrıca Googledailkon Trafik Artışından Sorumlu birimimiz size düzenli email göndererek ne kadar trafiğin sitenize aktarıldığından sizi haberdar edecektir.

trafigi_yukselen_websitesi_tablosu

Googledailkon trafik satın al paketindeki yukardaki tablo gibi bir trafik artışı artık hayal olmaktan çıkıyor. Websiteniz aktif ziyaret edilen hareketli bir websitesi olarak Google da yukarılara doğru tırmanmaya başlıyor.

 

Lütfen yetişkinler için hazırlanan websiteleri için bu paketlerden yararlanmak istiyorsanız satis@googledailkon.com adresine email atarak konu hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyatları isteyebilirsiniz. Eğer sitenizin hedeflediğiniz kategorilerde trafik almasını istiyorsanız  lütfen hedefli click trafik kampanyası sayfamıza geçiniz.

Detaylı görüşmek için SEO Forum bölümüne üye olup konu hakkında uzmanlarımıza soru sorabilirsiniz.