20 AÇIK DİZİNE KAYIT £9.99

20 ACIK DIZINE KAYIT £9.99

Açık dizinlere kayıt arama motorlarına kayıt kadar önemli. Açık dizinler websitenize trafığin akmasına ve sizin arama sonuçlarında Google va Yahoo gibi arama motorlarında ilk sayfalarda listelenmenize yardımcı olmaktadırlar

 

 

 

20 AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT  £9.99

İnternette iyi bilinen dizinlere kayıt olmak çok önemlidir. GoogledaİlkOn uzman ekibi sizi 20 tane açık dizine otomaik olarak değil, tek tek uzmanlarımız tarafından el ile kayıt etmektedir. Çünkü insanlar tarafından kontrol edildiği için oldukça güvenilir olarak görüldüklerinden birçok insan açık dizinleri kullanmaktadır. Ayrıca bunlara kayıt olmak arama motorlarının robatlarının sitenizi bulmasını kolaylaştırır. Kayıt yaptığımız tüm açık dizinler Google PR 4 ve üzeridir. Uzmanlarımız kayıt işlemlerini 2 iş günü içinde bitirmektedir. Açık dizinleri sayfalarını yenileme sürelerine göre listelenmeniz 2 ile 8 hafta arasındadır. Kayıt işleminden sonra detaylı rapor ve kayıt edilen açık dizinlerin listesı size email ile gönderilecektir.

50 AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT  £29.99

İnternette iyi bilinen dizinlere kayıt olmak çok önemlidir. GoogledaİlkOn uzman ekibi sizi 50 tane açık dizine otomaik olarak değil, tek tek uzmanlarımız tarafından el ile kayıt etmektedir. Çünkü insanlar tarafından kontrol edildiği için oldukça güvenilir olarak görüldüklerinden birçok insan açık dizinleri kullanmaktadır. Ayrıca bunlara kayıt olmak arama motorlarının robatlarının sitenizi bulmasını kolaylaştırır. Kayıt yaptığımız tüm açık dizinler Google PR 4 ve üzeridir. Uzmanlarımız kayıt işlemlerini 4 iş günü içinde bitirmektedir. Açık dizinleri sayfalarını yenileme sürelerine göre listelenmeniz 2 ile 8 hafta arasındadır. Kayıt işleminden sonra detaylı rapor ve kayıt edilen açık dizinlerin listesı size email ile gönderilecektir.

100 AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT  £39.99

İnternette iyi bilinen dizinlere kayıt olmak çok önemlidir. GoogledaİlkOn uzman ekibi sizi 100 tane açık dizine otomaik olarak değil, tek tek uzmanlarımız tarafından el ile kayıt etmektedir. Çünkü insanlar tarafından kontrol edildiği için oldukça güvenilir olarak görüldüklerinden birçok insan açık dizinleri kullanmaktadır. Ayrıca bunlara kayıt olmak arama motorlarının robatlarının sitenizi bulmasını kolaylaştırır. Kayıt yaptığımız tüm açık dizinler Google PR 4 ve üzeridir. Uzmanlarımız kayıt işlemlerini 10 iş günü içinde bitirmektedir. Açık dizinleri sayfalarını yenileme sürelerine göre listelenmeniz 2 ile 8 hafta arasındadır. Kayıt işleminden sonra detaylı rapor ve kayıt edilen açık dizinlerin listesi size email ile gönderilecektir.

AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT

20 AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT £19.99

50 AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT £29.99

100 AÇIK DİZİNE MANUEL KAYIT £39.99

Bütün paketlerimizde ÜCRETSİZ olarak meta tag, tanımlama ve anahtar kelime düzenlenme hizmeti yapılmaktadır.

Add to chart / Sepetime ekle tuşuna bastıktan sonra seçimizin bittiğinde Google cehkout ile satın alma bölümündeki detayları doldurabilirsiniz. Yardım için satıs@googldeilkon.com  email atabilirsiniz.  

SATIN AL TUŞUNA BASTIKTAN SONRA SAĞ ÜST KOŞEDEN LÜTFEN DİL SEÇENEĞİNİ TÜRKÇE YAPINIZ.

 

Acik Dizinlere Kayit
 

 

 

 

FORMU DOLDUR

ÖDEMEYİ YAPTIKTAN SONRA FORMU DOLDURUP DETAYLARINIZI BİZE YOLLAMAYI UNUTMAYINIZ.